PKEE partnerem Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Polski Komitet Energii Elektrycznej serdecznie zaprasza do udziału w XIII edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-22 września w Katowicach.

Europejski Kongres Gospodarczy to szerokie i otwarte forum wymiany doświadczeń, opinii i wiedzy o polskiej, a także europejskiej gospodarce, o ekonomicznych, społecznych i technologicznych uwarunkowaniach jej rozwoju. Grono prelegentów i gości Kongresu tworzą nie tylko unijni komisarze, politycy i eksperci, ale przede wszystkim szeroka reprezentacja firm z Polski i Europy.

PKEE jako Partner wydarzenia zrealizuje dwie debaty. Pierwsza z nich „Fit for 55 – wsparcie czy wyzwanie w drodze do sprawiedliwej transformacji energetycznej” odbędzie się 20 września 2021 r. o godzinie 14:30 (więcej informacji o debacie: https://www.eecpoland.eu/2021/pl/panel/4580.html). Druga natomiast „Przyszłość rynku energii w Polsce. Rosnąca rola konsumenta w energetyce” będzie miała miejsce 21 września 2021 r. o godzinie 9:30 (więcej informacji o debacie: https://www.eecpoland.eu/2021/pl/panel/4647.html).

Rejestracja na wydarzenie dostępna jest pod linkiem: https://www.eecpoland.eu/pl/